Opinie o nas

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami którzy podesłali nam nasi klienci. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i prosimy o podsyłanie swoich opinii o naszym sklepie na adres e-mail: salon@pianinaifortepiany.com

Wspaniały salon. Doradztwo najwyższej klasy. Każdy znajdzie tu dla siebie instrument. W usługach strojenie, dowóz, wniesienie. Na prawdę można tu porozmawiać o instrumentach i potrzebach kupującego, pograć na każdym instrumencie. Bezwzględnie polecam.

Małgorzata Hałuszczak-Sowa – zadowolony klient

Sklep bardzo dobry. Szybka i profesjonalna obsługa. Dostępna zawsze pełna gama oferowanych towarów, ceny towarów bardzo konkurencyjne, dostawa zawsze błyskawiczna. Dokonałem w tym sklepie już kilkanaście razy zakupy-nie mam żadnych uwag, wprost przeciwnie jestem bardzo zadowolony z pracy tego sklepu.

Andrzej Nowak – zadowolony klient

Sklep bardzo dobry. Szybka i profesjonalna obsługa. Dostępna zawsze pełna gama oferowanych towarów, ceny towarów bardzo konkurencyjne, dostawa zawsze błyskawiczna. Dokonałem w tym sklepie już kilka razy zakupy, nie mam żadnych uwag, wprost przeciwnie jestem bardzo zadowolony z pracy tego sklepu. BARDZO GO POLECAM.

Adam Nowakowski – zadowolony klient

Brak słów, aby wyrazić profesjonalizm Pana Michała. Otrzymałem w bardzo dobrej cenie fortepian, o którym zawsze marzyłem w bezbłędnym stanie wizualnym i technicznym. Wcześniej obejrzałem kilka innych fortepianów u innych dealerów, z których niestety nie byłem zadowolony. Całe szczęście znalazłem to czego szukałem u Pana Michała i polecam w ciemno!

Grzegorz Tomasiak – zadowolony klient

Wspaniałe i pełne profesjonalizmu podejście do zawierania transakcji. Takiej współpracy życzę wszystkim użytkownikom gwarantując udane zakończenie transakcji z zadowoleniem dla obu stron !!! Super kontakt, POLECAM !!!

Robert Binkowski – zadowolony klient

Jestem mile zaskoczony Waszym profesjonalizmem. Macie przejrzyście zaprojektowaną stronę www, wysyłacie szczegółowe informacje na maila dotyczące zamówienia no i działacie błyskawicznie. Wrzućcie moją opinię na Waszą stronę, bo chcę dodać swoją cegiełkę do promowania profesjonalnego biznesu w naszym kraju.

Norbert Sipa – zadowolony klient