Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Od ponad kilkunastu lat oferujemy fortepiany i pianina o wyjątkowym brzmieniu w naszym sklepie w Wrocław-Psary. Nasze wieloletnie doświadczenie to zabezpieczenie Państwa interesu zakupowego.

Właścicielem firmy jest pianista oraz wykładowca Akademii Muzycznej we Wrocławiu dr hab. Michał Szczepański.

„Fortepian towarzyszy mi przez całe życie. Pod moimi palcami rozbrzmiewały tysiące fortepianów i pianin… Dogłębnie przestudiowałem budowę, historię oraz patenty poszczególnych producentów mechanizmów fortepianów i pianin… Wielokrotnie wybierałem nowe fortepiany dla różnych instytucji w Polsce i Europie… Nieustannie współpracuję z ekspertami, stroicielami i technikami budowy instrumentów.”

  • Najlepsze pianina i fortepiany z szerokiej gamy instrumentów.
  • Możliwość przetestowania instrumentu przed zakupem finalnym.
  • Europejski standard pianin i fortepianów, dla każdego klienta.
  • Duża paleta usług dodatkowych typu:: wynajem długoterminowy, obsługa koncertów, specjalistyczny transport instrumentów, realizacja nietypowych zamówień ( plan filmowy, wesele w plenerze )
  • Możliwy wynajem długoterminowy z możliwością zakupu.

Sukces to nie tylko to, co osiągniesz w swoim życiu. Chodzi o to, do czego inspirujesz innych.

– Salon pianinaifortepiany.com –

Dlaczego klienci wybierają pianinaifortepiany.com

Nasi klienci wybierają nas ponieważ:

W pianinaifortepiany.com znajdą Państwo zarówno bardzo popularne modele jak i rzadko spotykane, czasami wręcz unikatowe modele pianin i fortepianów z różnych dekad XX wieku.

pianinaifortepiany.com, jako jedyny Salon w Polsce, oferuje niezwykle bogatą kolekcję pianin i fortepianów w dowolnym stylu: barok, rokoko, chippendale, klasycystyczny, retro, klasyczny, modernistyczny, futurystyczny.

Wysoki standard usług

W naszym salonie panuje wysoki standard usług. Zawsze chętnie doradzamy i staramy się jak najlepiej dobrać wymarzony instrument pod zapotrzebowanie klienta.

Wykwalifikowany zespół

Nasz zespół jest wysoko wykwalifikowany na czele z dr. hab. Michałem Szczepańskim. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na Państwa oczekiwania.

Najnowocześniejsze rozwiązania

W naszym salonie są wdrożone najlepsze rozwiązania przechowywania sprzętu i ich konserwacji. Nasi klienci dokonują świadomego wyboru.

Sprawdzone i przygotowane

Instrumenty które trafiają do nas trafiają są wyselekcjonowane. Każde pianino i fortepian są starannie wyregulowane i nastrojone.

Szeroka gamma instrumentów

Posiadamy szeroką gammę instrumentów. Nasze pianina sprowadzamy z różnych zakątków Europy. Nasze pianina i fortepiany są produkowane przez znane marki.

Pozytywne opinie

Nasz sklep posiada wiele rekomendacji. Świadczy o tym masa pozytywnych opinie, które znajdą Państwa u nas w zakładce Nasze Opinie.

``The piano keys are black and white, but they sound li­ke a mil­lion co­lours in your mind.``

– Katie Melua –

Wyróżnione marki

Nasze opinie

Wspaniały salon. Doradztwo najwyższej klasy. Każdy znajdzie tu dla siebie instrument. W usługach strojenie, dowóz, wniesienie. Na prawdę można tu porozmawiać o instrumentach i potrzebach kupującego, pograć na każdym instrumencie. Bezwzględnie polecam.

Małgorzata Hałuszczak-Sowa – zadowolony klient

Brak słów, aby wyrazić profesjonalizm Pana Michała. Otrzymałem w bardzo dobrej cenie fortepian, o którym zawsze marzyłem w bezbłędnym stanie wizualnym i technicznym. Wcześniej obejrzałem kilka innych fortepianów u innych dealerów, z których niestety nie byłem zadowolony. Całe szczęście znalazłem to czego szukałem u Pana Michała i polecam w ciemno!

Grzegorz Tomasiak – zadowolony klient

Sklep bardzo dobry. Szybka i profesjonalna obsługa. Dostępna zawsze pełna gama oferowanych towarów, ceny towarów bardzo konkurencyjne, dostawa zawsze błyskawiczna. Dokonałem w tym sklepie już kilkanaście razy zakupy-nie mam żadnych uwag, wprost przeciwnie jestem bardzo zadowolony z pracy tego sklepu.

Andrzej Nowak – zadowolony klient

Wspaniałe i pełne profesjonalizmu podejście do zawierania transakcji. Takiej współpracy życzę wszystkim użytkownikom gwarantując udane zakończenie transakcji z zadowoleniem dla obu stron !!! Super kontakt, POLECAM !!!

Robert Binkowski – zadowolony klient